субота, 31 грудня 2016 р.

Минає старий рік

Минає 2016 рік. Він ще пануватиме кілька годин та неодмінно сьогодні прийде Новий рік.
Тож згадую свої професійні й особисті здобутки.

Влітку вийшов ювілейний, п’ятий, номер локального журналу «Дошкільне містечко», в якому я головред. Він потребує значних сил і часу, а результат завжди тішить.


Чи не найголовнішою подією цього літа була зустріч із різними людьми, з різних куточків світу, у рамках Міждисциплінарної літньої школи «Ідея міста: перевірка реальністю».
Особливо вразив міні-концерт ONUKA (Наталки Жижченко) на даху однієї з будівель нашого міста.

Влітку вперше мала фотосесію від професійного фотографа - Олександра Купного. Він готує масштабну виставку портретів, що планується у 2017 році.

Також мені після 15 років НЕпрактики з дітьми пощастило бути в колі дошкільників та проводити з ними заняття, бачити їхню реакцію на нові знання, отримувати нові емоції. Як у фільмі «Когда деревья были большими» є така фраза, сказана у діалозі між головним героєм фільму Кузьмою та працівником заводу:
«– Товарищ! Ты неправильно держишь напильник! Дай я покажу тебе как.
– Это у меня манера такая... Помнят руки-то! Помнят!».Так і я пам’ятаю те, чого навчили мене педагоги-викладачі у педагогічному навчальному закладі, та із захопленням продовжую нести до дітей нові знання. Пам'ятаю дидактику і методику.

У вересні почав реалізуватися  мій соціальний проект «Book Space «Пізнаємо Україну разом», що діє в рамках програми Британської Ради. Він  впроваджується в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 8 «Теремок» нашого міста. Це новий різноплановий досвід роботи.

У  видавництві «ЛІПС. ЛТД» вийшов друком мій посібник «Основи економічних знань та енергозбереження для дітей старшого дошкільного віку». Це також довготривала робота, яка мене захопила і маю надію, що доробок допоможе багатьом педагогам.
Побувала у місті Суми,
                                     
Чернівцях.


Кожне місто багате своїми людьми. Дякую за спілкування та радість пізнання нового.А це найсвіжіша фотографія, що зроблена декілька годин тому, 31 грудня.

Цікаві задумки маю і на наступний рік, аби стало на все часу.
Із прийдешнім 2017-м! 

10 коментарів:

 1. Здійснення всіх задумок! Щасти! Успіхів!

  ВідповістиВидалити
 2. Яка ти розумничка! А ще ми, цьогоріч, зустрілися в Києві! Я пишаюсь знаоймтсвом з тобою і рада кожній зустрічі! З Новим роком!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Знайомству вже 10 років. Справжня дружба перевіряється роками. Дякую, тобі, Наталочко, за спілкування та добру пам'ять. Радості та щастя! Нехай все омріяне здійсниться.

   Видалити
 3. Невже 10 років??? Щиро дякую за теплі слова і вітання!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Ирочка, сегодня вернулась из маленького новогоднего турне, с жадностью читала твои новые посты....какая ты молодец! Еще и фотомодель...
  Как говорил Пикассо: "Незаменимых нет, но есть неповторимые". Неповторимого тебе нового года, пусть все сбудется!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наташа! Спасибо. Да, чудесное сейчас время. Уверенна, что твоя поездка была тоже захватывающей. Напишу в личку.

   Видалити
 5. Ірочка, яка ти молодець! 2016 дійсно був насичений цікавими подіями та корисною діяльністю. Хай і 2017 рік для тебе буде плідним на добрі результативні справи, нові досягнення, на здійснення усіх задумів, бажань та сподівань!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксано! Дякую тобі за твої побажання, доброзичливість, душевність і позитив. Було приємно списуватися!

   Видалити