вівторок, 8 листопада 2016 р.

Притчі по вівторках

Це було в Японії.
Одна зі столичних газет у Токіо розмістила оголошення: «Продаються батьки: батько - 70 років, мати - 65 років. Ціна — 1 000 000 ієн (близько 10 000 дол.), і жодної ієни менше».
Люди, котрі читали це дивне оголошення, дивувалися: «Ну й часи настали! Діти вже батьків продають». Інші додавали: «Як тільки влада таке допускає?». Скільки галасу наробило це оголошення! Його обговорювали вдома й на вулицях, немов сенсацію.

Газета з оголошенням потрапила в руки молодій сім’ї, яка нещодавно поховала своїх улюблених батьків, що загинули в автокатастрофі. Подружжя було скорботі, і чиєсь бажання продати батьків виглядало для нього блюзнірським.

Молоді люди уявили, що відчувають нещасні батьки в цій ситуації. Чого їм чекати від таких дітей? Вони вирішили викупити старих і оточити їх своєю любов’ю. Узявши потрібну суму, вирушили за вказаною адресою.
Коли подружжя прийшло на місце, то побачило розкішну віллу, яка потопала у квітах. Вони вирішили, що в оголошення вкралася помилка, однак вирішили подзвонити. Їм відчинив літній чоловік із приємною усмішкою. Вони розповіли про оголошення в газеті, про те, що втратили батьків і вирішили викупити стареньку пару. Та просили вибачення, що потривожили чоловіка, бо, мабуть, помилилися адресою. — Ні, ви не помилилися, заходьте! — запросив схвильований добродій. — Зараз я покличу дружину. Він швидко повернувся разом із жінкою й став пояснювати: — Ми - власники цього будинку. Маємо й інше цінне майно. У нас немає дітей, а нам хотілося б залишити все це багатство хорошим людям. Ось ми й дали таке оголошення. Вирішили, що на нього відгукнеться тільки гідна людина. Щиро кажучи, ми сумнівалися, що знайдеться купець на такий товар. Ваше бажання вам робить честь, а нам — принесло радість. Ми впевнені, що ви і є ті люди, яким ми можемо залишити все нажите.
Ось так хороші діти знайшли хороших батьків, а заразом і винагороду за свої добрі й чуйні серця.

Немає коментарів:

Дописати коментар