середа, 20 липня 2016 р.

Просто такКаждый человек после отпуска выглядит чуть иначе, чем до него… Это естественно! Он стал старше… Отпуск — срок не большой, но за него иногда можно прожить больше, чем за несколько лет… В этом смысле отпуск, проведённый в поисках счастья, всегда оказывается "за свой счёт"…
Валентин Азерников, Андраш Полгар

6 коментарів:

 1. Фото-супер! Така гарнюня!!! І у мене відпуска майже закінчилася!

  ВідповістиВидалити
 2. Очі світяться щастям! :) Відпустка оновлює.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксаночко! Ти такі дрібниці помічяєш. Дякую, тобі! Так. певні оновлення траплялися.Проголосуйте, будь ласка, за мій доробок.
   У режимі он-лайн відбувається Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів із питань організації і розвитку дошкільної освіти. Голосування триває до 30 серпня.

   На платформі проведення заходу – Освітній портал «Педагогічна преса» є розділ - «Конкурс», де розміщено інформацію про огляд. Натисніть на його зображення та перейдіть на оголошення про його проведення.

   Учасником огляду є методист із дошкільної освіти управління освіти та науки Славутицької міської ради Київської області - Ірина Терещенко (номер для голосування 33496) http://nz.pedpresa.com.ua/edu/33496 Знайдіть номер учасника, якого бажаєте підтримати та блакитну кнопку «Голосувати». Після цього натисніть її, введіть ім’я та електронну адресу, відправте заповнену форму. Вам прийде лист, відкрийте його і натисніть на нижнє довге посилання.

   Якщо ви проголосували, то висвітиться «Ваш голос враховано». З однієї скриньки приймається лише один голос. Якщо маєте декілька скриньок, то можна голосувати з декількох.
   Дякую за увагу.

   Видалити
  2. Ірочко, підтримала в голосуванні. Від душі бажаю успіхів у твоїй важливій діяльності!

   Видалити