четвер, 16 червня 2016 р.

Про цікаву книгу


Нещодавно отримала книгу «Сузір’я Курки» з автографами авторів (Софія Андрухович, Мар’яна Прохасько).  Книгу відправила своїй бабулі до Львівської області. Така історія цілком могла трапитися з нею. Як відомо, курка - символ материнства.
Історія водночас реальна і фантастична: про дитинство і старість, про зв’язок між поколіннями, живими істотами і природою, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться з небес...
Цитата з книги: "Вам здається, напевно, що старі люди - ніби втомлені мандрівники, які дійшли до остаточного пункту призначення...
....Думаєте, старі люди тільки сидять на дивані, табуреті, кріслі-гойдалці, на інвалідному візку, на березі ріки, де такі круглі камінчики, які зручно кидати у воду (бульк!) - і згадують все, що було?..."
Неодмінно почитайте цю книгу.8 коментарів:

 1. Чудова книга! Дякую, Ірочко, що презентувала її нам! Люблю видавничтво "Старого Лева", правда поки зробила висновок лише по дитячих книгах, які придбала для доні і в які ми просто закохались :) неймовірні!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксаночко! Читається легко ця книжка. Поліграфія чудова. Дитячі книги у них дуже, дуже якісні. Нещодавно знайшла це видавництво на теренах інтернету.

   Видалити
  2. Так, якісні, на викосому рівні, і дуже творчо, душевно наповнені, дійсно захоплюють!
   так само знайшла в інтернеті, після першої покупки ще й подарунок отримали :)
   А цією книгою ти зацікавила. Дивлюсь ілюстрації... і бачу свою бабусю... (на жаль її вже немає з нами)

   Видалити
  3. Оксаночко! Заглянь сюди http://starylev.com.ua/club/blog/knyzhkovi-medalyony
   Бабулі відправила на Львівщину Сузір'я Курки. На жаль, цього літа мені за багатьох обставин не вдається приїхати. Тому компенсую тим, що спілкуюся з нею засобами книг.

   Видалити
 2. Видавництво заохочує ще й листівочками від сучасних художників, які ілюструють книги, що видаються у видавництві.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. так, це гарна практика, і нам дістався набір чудових листівочок :)

   Видалити