середа, 2 березня 2016 р.

Про пластилінові картини

Барбара Рейд (Barbara Reid), народилась в Торонто, Онтаріо, в 1957 році. В 6-у класі, після перемоги в літературному конкурсі, вона захотіла стати письменницею. Але дитячій мрії не судилося здійснитись і Барбара  навчалась у художньому колледжі на іллюстратора книжок.

Саме тоді Барбара починає цікавитись ліпкою з пластиліна і виліплює свою першу картину, що викликає фурор серед студентів та викладачів колледжу. Так народжується нова техніка, яку художниця використовує і зараз.

Після завершення колледжу, Барбара Рейд починає працювати іллюстратором і згодом виходить перша книга з її роботами. Так вона стає відомою на весь світ, як засновник нової техніки малювання.

Зараз Барбара живе і продовжує працювати в передмістті Торонто разом із чоловіком та двома доньками.5 коментарів:

 1. Цікава техніка. а ми з донею недавно книжечку читали з такими пластиліновими ілюстраціями, мабуть це та сама художниця, але я не подивилась хто саме, книжечку віддали двоюрідній сестричці :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Оксаночко! Є картини художниці, скульптура Ірми Груєнхольз. Вони зроблені у тривимірному просторі.

   Видалити
  2. Оксаночко! Є картини художниці, скульптура Ірми Груєнхольз. Вони зроблені у тривимірному просторі.

   Видалити
 2. Клас! Оце ніколи не думала, що можна з пластиліну такі штуки витворяти! Я у захваті! Дякую, що поділились!))

  ВідповістиВидалити
 3. Наталочко! Дякую, що завітали та доєдналися до друзів. Я маю пости про вишивку, якщо ласка, то перегляньте http://irinakvitneva.blogspot.com/2013/01/blog-post_27.html
  http://irinakvitneva.blogspot.com/2014/11/blog-post_10.html

  ВідповістиВидалити