понеділок, 20 липня 2015 р.

День четвертий. Про відпустку

Мандруємо Львовом далі. Надвечір завітали до майстерні пряників «Юрашки». Назва з’явилась через те, що раніше пряники продавали біля собору св. Юра.


Далі був гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, відомий у Львові як костел Єзуїтів, збудований у стилі раннього бароко на початку XVII ст. Тепер у ньому тривають реставраційні роботи. 

Львів задощив, проте він прекрасний у будь-яку погоду. Кожна інсталяція надворі була покрита небесними сльозами. Під дощик ми з донькою потрапили декілька разів.
Зливу перечікували у вуличному кафе, де я смакувала трав’яний чай і перечитувала улюблені місця з роману Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону».Далі буде…

11 коментарів:

 1. Ирочка! После долгого отсутствия (были проблемы с глазами) целый час читала твой блог. Спасибо , что не даешь нам грустить и даришь маленькие радости... А твои фоторассказы - это нечто...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наташа! Спасибо тебе за внимательное прочтение мини-рассказов.
   Желаю тебе крепкого здоровья. Сейчас лето. Почаще смотри на природу. Она во все времена служила источником вдохновения, а значит - здоровья. Пиши.

   Видалити
 2. Казкова майстерня пряників! :)
  читала, що в Львові часті дощі, через особливий клімат в тій місцевості.
  яка ж гарна пані на останньому фото!:) і настрій, і атмосфера - супер!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую. Я перечитувала книгу Гурницької Наталії. Роман захоплюючий. Раджу, прочитай. І для перечитування час не змарнуєш.

   Видалити
  2. Наталя Гурницька "Мелодія кави у тональності кардамону". Зараз авторка пише продовження. В основі книги події, що розгортаються у Львові у ХІХ столітті з однією молодою пані та набагато старшим від неї чоловіком.

   Видалити
 3. Відповіді
  1. Было замечательно и душевно, несмотря на дождь и мысли о том, что всё в том мире быстротечно.

   Видалити
 4. Мысли о быстротечности порождает наша суета... А вообще в следующий раз пусть путешествие будет таким же душевным, интересным, но чуть-чуть подлиннее;)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо. Согласна. Пусть так и будет.

   Видалити
  2. Спасибо. Согласна. Пусть так и будет.

   Видалити