понеділок, 25 травня 2015 р.

Балконна троянда

У мене після зимовлі на балконі активно цвітуть троянди. Отримала їх у подарунок 2013 році. Ось як виглядали вони у якості подарунка. 

Квіти, які ви бачите нижче на фото, тримають цвіт вже два тижні. Спохватилася поки троянди мають свою пікову красу та тішать око, зробила фото. 
Переживала, як кімнатна троянда витримає зимову температуру? Весь час взимку спостерігала за нею. Подумки просила дочекатися квіточку весни і тепла.  Зрозуміла, що їй взимку на балконі ще краще, ніж у квартирі (температура - плюс 5, плюс 7). Виявляється, що для квітів: кактусів, троянд це нормальна температура для закалки. 
Ще в березні сіяла петрушку, укроп. Тепер використовую до салатів та вживаю гілочку, другу просто так. Маю свій натур-продукт. Пишаюся!
Відкриваю секрет. У мене вже в  дії городній ексеримент.  Посіяла і попікіровала помідори-черрі. Про це чекайте у найближчих постах. 

3 коментарі:

 1. Ну краса яка!!! мабуть і аромат чаруючий! :)
  я поки мрію про свою квіткову оранжерею на балконі... але в мене всі мрії довго збуваються )))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ірочка, поки в тебе запозичую натхнення... :)

   Видалити
  2. Оксаночко! Дякую, що завітала на гостини. Так, квіточки пахнуть, але ледь приємним ароматом. Схожим, чи то на свіже повітря після дощу, чи то на свіжий запах зеленого чаю. Впевнена, що твої мрії садівниці збудуться. А як лаванда? Чи щось виросло?

   Видалити