неділя, 19 квітня 2015 р.

Синій зошит. Мирослав Дочинець

Цю книгу з автографом від автора "Синього зошита" я отримала в день народження від доброї знайомої.  Катерино Леонідівно, вдячна тобі за книгу-подарунок. Читається легко, перечитується з задоволенням.

Це особлива книга. Її можна читати з будь-якого місця, гортаючи сторінки як уперед, так і назад. Повертаючись і перечитуючи.

«Синій зошит» – це крихти спостережень, одкровень, зауваг і мудрих приписів, «кристали днів світящих» карпатського мудреця, чий багатющий досвід і ліг в основу книги.

Про що ж «Синій зошит»? Про те, що нас оберігає в цьому світі; що є Домом душі і від чого просвітні наші дні; про чудесне і нове; про фарби серця; про ціни і цінності; про вершини і рівнини; про вітаміни радості; про очі провидіння; про те, що написано на заплющених повіках; про закон ноги і сліду; про плин довголіття; про закон множення і примноження; про те, в чому слабість і в чому сила українства; про нитки, що ведуть у вічність; про те, що ми їмо і що їсть нас; про ліки під руками і… ногами; зрештою – про силу і красу нашого «густого родового слова», яким це написано. А ще – «Скриня маленьких секретів», які можуть прислужитися нам у щоденному тривку.

Ця книга є розрадою і покликом водночас. Покликом – ставати доконечно тою людиною, якою нам суджено бути. Наповнювати собою порожнечу в собі. І заповнювати порожнечу світу собою. А розрада – в найпростішому: відчувати, що ти живий! І яким би світ не був, не треба забувати, що він – Божий.
Про автора читаймо тут http://miroslav-dochinets.com

2 коментарі:

  1. Відповіді
    1. Прошу, Катерино Леонідівно! Люблю читати паперові книжки.
      З нетерпінням чекаю продовження роману Н. Гурницької "Мелодія кави...".

      Видалити