вівторок, 28 квітня 2015 р.

Притча про жінок

В одному місті відкрився магазин, де жінки можуть вибрати і купити собі чоловіка. Біля входу вивіска з правилами роботи магазину такого змісту:
1. Ви можете відвідати магазин тільки ОДИН РАЗ.
2. У магазині 6 поверхів, якість чоловіків підвищується зі збільшенням порядкового номера поверху.
3. Ви можете вибрати будь-якого чоловіка на поверсі або піднятися на верхній поверх.
4. Забороняється повертатися на нижній поверх.
Одна жінка вирішила відвідати цей самий «Магазин чоловіків», щоб знайти собі супутника. Прочитавши біля входу на перший поверх вивіску: «Чоловіки, які мають роботу», – вона йде відразу на другий поверх.
Вивіска на другому поверсі: «Чоловіки, які мають роботу і люблять дітей». жінка йде на третій. Вивіска на третьому поверсі: «Чоловіки, які мають роботу, люблять дітей і надзвичайно красиві». «Ух ти», – подумала жінка, але все ж таки пішла на четвертий поверх. Вивіска на четвертому поверсі: «Чоловіки, які мають роботу, люблять дітей, сліпучої краси і допомагають по господарству». «Неймовірно! – Вигукнула жінка. – Мені дуже важко встояти!» Але все ж піднімається на п’ятий поверх. Вивіска на п’ятому поверсі: «Чоловіки, які мають роботу, люблять дітей, сліпучої краси, і допомагають по господарству і дуже романтичні ». Жінці дуже захотілося залишитися на цьому поверсі і вибрати собі пару, але, все ж вона, подолавши себе, пішла на останній поверх. І на шостому поверсі побачила вивіску наступного змісту: «Ви на цьому поверсі відвідувачка № 31456012, тут немає чоловіків, цей поверх існує лише для того, щоб зайвий раз довести, що межі жіночим запитам немає. Дякуємо за відвідування нашого магазину!».
А прямо напроти цього магазину був відкритий «Магазин дружин». На першому поверсі знаходилися «Гарні жінки». На другому - «Гарні жінки, що люблять займатися сексом». Які жінки були на інших поверхах, залишилося невідомо. ТУДИ НІХТО НІ РАЗУ не зайшов.

2 коментарі: